Şişli Böcek İlaçlama

Şişli, son yıllarda yapılan kentsel projeler ile birlikte oldukça hızlı gelişme gösteren ilçemizdir. Bu durum oldukça çok olumlu sonuçlara gebe olsa da bazı noktalarda olumsuzluklar da yaratmaktadır. Özellikle çok katlı binaların, sitelerin yapılması ile birlikte, bu tip binalarda haşere faaliyetleri sıklıkla artmıştır.

Bu binaların çoğu iş merkezi olarak inşa edildiğinden, her kat veya daire birbirinden bağımsız kurum veya kişilere aittir. Bu nedenle temizliğine ev temizliği kadar dikkat edilmediği, ortak karar almanın zor olduğu ve bu binaların mesai saatleri dışında boş kalması nedeniyle haşere faaliyetleri oldukça fazladır. Aynı şekilde, kentleşme oranı çok yükseldiği için, pek çok yeşil alanın daralması nedeniyle, evlerde de fazlasıyla haşere faaliyeti artmaktadır. Yaşama alanı daraldığı için ve yem bulmak amacıyla evlerimize giren haşereler, sağlığımız açısında da oldukça tehlike saçmaktadır.

Garantili Hizmet

Hizmet anlayışımız siz değerli müşterilerimizin en memnun kalacağı şekilde sağlanmaktadır. Firmamızın özellikleri,

  • Alanında en kurumsal firmayız.
  • Tüm hizmetlerimiz garantilidir.
  • İlaçlama ekimiz sizlere en kusursuz uygulamaları ile hizmet verir.
  • Çağrı merkezlerimiz ve müşteri temsilcilerimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz evinizdeki haşerenin türüne, yoğunluğuna, ilaçlama yapılacak mekanın özelliklere bağlı olarak değişebilmektedir. Özellikle jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, fare istasyonları gibi yöntemlerimiz tüm haşere şikayetleriniz için en etkili şekilde uygulanır.

İlaçladığımız haşereler ise en az 50 türden fazla haşereye karşı ilaçlama işlemlerimiz vardır. Özellikle kene, pire, kalorifer böceği, hamam böceği, kakalak, mayt, mite, fare türleri, top böceği, halı böceği, tespih böceği, çekirge, sinek türleri, çıyan, kertenkele haşereleri ile en etkili şekilde mücadele vermekteyiz.

Çağrı merkezlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir