Lağım faresi ilaçlama

Kısa küt burunlu, patlak gözlere sahip, 16 metre yükseklikten atlayabilen ve hareket kabiliyetleri son derece gelişmiş olan fareler, insanların yaşam alanlarına sızdığında maddi ve manevi olarak son derece zararlı sonuçlar doğurmaktadır. Beyoğlu böcek ilaçlama firması yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarınıza zarar veren diğer tüm canlılar gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir.
Kemirgen türleri arasında en pis canlı olan lağım faresinin toplam yaşam süreleri 1 yıldır. Dişi bir lağım faresi 1 yılda toplamda 26 kez doğum yapar. Hamileliği toplam 3 hafta süren bu canlı her doğumunda ise ortalama 8, 9 yavru dünyaya getirir. Lağım faresi bulunduğu alan içinde kısa sürede üreyebildiği için fark edilmediği takdirde istila haline dönüşecektir. Lağımlarda, apartman binalarının bodrum ve çatı katlarında, kömürlüklerde ve otoparklarda yuva yapar. Bina dışında ise toprak altında, akarsu kenarlarında ve çöp yığınları içinde yaşar. Yaşadığı yerler son derece pis ortamlar olduğundan vücudunda devamlı olarak bakteri ve virüs barındırır. Yaşam alanları içine girdiğinde genellikle kabloları kemirdiği için yangın çıkarma ihtimali oldukça yüksektir. Aynı zamanda lağım faresi uyuşturucu etkiye sahiptir. İnsanlara genellikle gece saatlerinde saldırıda bulunur. Doğrudan veya dolaylı yollar ile bireyleri birçok zarara uğratan lağım faresi ile karşılaştığınızda zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmalardan lağım böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almalısınız.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip Beyoğlu böcek ilaçlama firması aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığına zararsız ilaçlar kullanmaktadır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan ortama gelip, farenin ilaca karşı olan direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından lağım faresi ilaçlama işlemine geçilir. Bu uygulama sonrasında uzun bir süre şikayetçi olunan alanda lağım faresi türüne rastlanılmaz.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde lağım faresi problemi yaşıyorsanız 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan Beyoğlu böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerinde gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir