Beyoğlu İstiklal Böcek İlaçlama

İlaçlama işlemleri, böceklerden, haşerelerden ve fare gibi kemirgenlerden yaşam alanlarımızın dezenfeksiyonu için yapılan bir dizi işlemlerdir. Artık ne yazık ki yeşil alanların daralması sonucu ev ve diğer kapalı mekanlara giren haşere sayısı artmış, bireysel mücadeleler onların evlerimizde daha çok yerleşmelerine neden olmuştur. Bu nedenle de haşerelerden ve haşerelerin sağlığımız üzerindeki zararlarından kurtulmak isteyen bireyler, ilaçlama firmalarından destek almaktadırlar.

Beyoğlu’nda açık ve kapalı alanlardaki tüm haşere (hamamböceği, tahtakurusu, çıyan, karınca, kalorifer böceği, bit, bire, kene, mayt, mite ve fare gibi kemirgenler) şikayetlerini en kaliteli ilaçlarla yok eden İstiklal böcek/haşere İlaçlama olarak bizler, siz değerli halkımızın sağlığı için gece gündüz çalışmaktayız. Firmamız;

  • İlaçlama işlemini yapan tüm personelimiz eğitimli olup firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı tüm belgelere sahiptir. Kullanılan böcek ilaçlama malzemeleri TSE onaylıdır.
  • Tüm böcek türlerinde şikayetlerinizi garantili olarak çözümler. Şikayetçi olduğunuz haşere ister çıyan ister akrep ya da bit, pire olsun, hepsinde sonuç odaklı hizmet sunar.
  • İlaçlama ekibimiz işlem yapılacak mekanın bir taramasını yaptıktan  sonra uygun gördüğü bir programı belirler ve sistemli işlemler uygular.
  • Çağrı merkezlerimiz istediğiniz zaman, gece veya gündüz arayabileceğiniz ve ilaçlama, böcekler ya da ilaçlama yöntemleri ile ilgili merak ettiklerinizi sorabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Kalorifer böcekleri, hamam böceği, kakalak, karafatma üzerinde en garantili şekilde ve en pratik bir halde uygulanan jel ilaçlama yöntemi,
  • Farelerden en sağlıklı kurtulma yolu olan fare istasyonları yöntemi,
  • Diğer haşereler üzerinde uygulanan ve haşere şikayetlerinizi yok eden sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama yöntemi ile her zaman yanınızdayız.

İlçemizde tüm böcek şikayeti olabilecek mekanlarda ilaçlama yapan Beyoğlu Böcek İlaçlama şirketimize çağrı merkezlerimiz üzerinden haftanın 7 günü ve günün 24 saati erişim sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir