Beyoğlu Hasköy Fare İlaçlama

Fare pis alanlarda yaşamayı seven, çöple ve pislikle beslenen, çeşitli zararları bulunan bir haşere türüdür. Taşıdığı mikrop, bakteri ve bulaşıcı hastalıklarla insanların sağlığına zarar vermesinin yanında, sivri dişleri yardımıyla eşyalara da zarar verir. Ayrıca, aç kaldığında insanların burun, kulak, parmak gibi uzuvlarını kemirdiği de bilinen bir gerçektir. Çok sert yüzeyleri kemirmesini sağlayan dişleri yardımıyla ve iyi bir tırmanıcı olması sebebiyle, evlere girmesi de son derece kolaydır. Bu durumla mücadele edebilmek için en iyi çözüm fare ilaçlama uygulamalarıdır. Bu amaca yönelik hizmet sağlayan Hasköy fare ilaçlama firması; Beyoğlu çevresi başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde haşere sorununa çözüm sağlamaktadır.

Hasköy Fare İlaçlama

Fare ilaçlama alanında uzmanlaşan ve bu doğrultuda hizmetlerine ağırlık veren Hasköy Beyoğlu fare ilaçlama servisimiz; insan sağlığına zarar veren haşere türlerinin tamamı için ilaçlama çalışmalarını sürdürmektedir. Farelerin verdiği

haskoy-fare-ilaclama
haskoy-fare-ilaclama

zararlarla doğru şekilde mücadele edebilmek için profesyonel bir destek almak son derece önemlidir. Zira, tehlikeli ve zararlı bir canlı türü olan fareler; hem taşıdıkları hastalık potansiyeliyle hem de saldırgan yapılarıyla zarara yol açabilmektedir. Bireysel ve ilkel yöntemlerle yapılan müdahaleler sonuç vermeyeceği gibi ters teperek riskli durumlara yol açabilir. Bu nedenle, insan sağlığını ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, fare ilaçlama ve haşere ilaçlama alanında hizmet sunmaktadır. Fare ilaçlama faaliyetlerinde en çok tercih ettiğimiz ilaçlama teknikleri şu şekildedir;

  • Fare İstasyonu: En sık tercih edilen fare ilaçlama yöntemidir. Korunaklı bir kutu içerisinde muhafaza edilen fare ilacı; haşerenin sevdiği koku ve tatları barındıran bileşenlere sahiptir. Haşere dışında başka bir canlının kutuya girişi mümkün olmayacağından, başka canlılar için tehlike teşkil etmez. Haşere kutunun içinde ölür ve böylece koku oluşumu da engellenmiş olur.
  • Yoğun Dumanlama: Kısa sürede sonuç gösteren bu uygulama, farelerin en çok görüldüğü bölgelerde tercih edilir. Koku oluşumunu önleyemediği için fare istasyonu kadar sık tercih edilmez.
  • Zehirli Yem ve Toz İlaçlama: Farenin sevdiği tat ve kokuların tuzak olarak kullanıldığı bu uygulamada, haşere kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır.

Hasköy fare ilaçlama firmamızın ilaçlama faaliyetleri ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karınca ile Mücadele başlıklı makalemizde kanatlı karınca, karınca ilaçlama ve Karınca ile mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir