Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Beyoğlu böcek ilaçlama kurulduğu ilk günden beri müşterilerine kaliteli, güvenilir ve ekonomik ilaçlama hizmetinin kapılarını açmaktadır. Uzman ilaçlama personellerimiz tüm haşere türlerini en kısa zamanda etkisiz kılarak yaşam bölgelerinizi sağlığına kavuşturmaktadır.

Hizmetlerimizin bütünü Sağlık Bakanlığı onayıyla gerçekleşmektedir. Haşere şikayeti yaşanan alana en kısa zamanda ulaşan ilaçlama ekiplerimiz, haşereleri kontrol altına alarak ilaçlama çalışmalarına başlamaktadır. Haşere ve fare türlerinin insan ve çevre sağlığına verdiği zararın farkında olan firmamız, üzerine düşen sorumluluğu büyük bir özen içerisinde yerine getirmektedir. Beyoğlu böcek ilaçlama hizmetini tüm semt ve mahallelere ulaştırmaktadır. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz haşerelerin yuva oluşturduğu alanlara kullanılan ilacın nüfus etmesini sağlayarak kalıcı ve başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlamaktadır. Böcek türüne özel olarak belirlenen ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri haşereler üzerinde %100 kontrol oluşturmaktadır.

İlaçlama firmaları arasında kaliteli hizmetin adresi olan Beyoğlu böcek ilaçlama, kapalı ve açık tüm yaşam alanlarının ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan ziraat mühendislerimiz, ilaçlama planlarını daima kontrol altında tutmaktadır. İlaçlama yöntemlerinde kullandığımız böcek ve fare ilaçlarının tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır. İnsan ve çevre sağlığına dost uygulamalarımız haşerelerin oluşumuna daima engel olmaktadır.

Müşterilerimizin haşere şikayetlerini anında cevaplandırmak için Müşteri temsilcilerimiz destek hattında 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Böceklerden kurtulmak ve yaşam alanlarınızı dezenfekte etmek profesyonel yöntemler ile daima mümkün olacaktır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir