Güngören böcek ilaçlama

Böcekler doğal yaşam alanlarından çıkıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanları içine girdiğinde birçok olumsuzluğa neden olur. Kan emerek yaşamını sürdüren haşere türleri insanlarla etkileşimi sonrasında; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok hastalığa sebep olur. Güngören böcek ilaçlama servisi güvencesi altında kişisel veya toplumsal alanlarınıza giren tüm haşere türleri ile mücadele etmekteyiz.

Güngören böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

İlaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. En önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Güngören böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Bunun yanı sıra kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ekibin ilaçlama yapılacak alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından fare ve böcek ilaçlama uygulamasına geçilir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir haşere türüne rastlamak olası değildir.

Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız, Güngören böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.

 

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir