Gümüş böceği ilaçlama

Gümüş böceği nemli ve sıcak ortamlarda barınabildiği gibi, soğuğa da pek aldırış etmeyen haşere türleri arasındadır. Beyoğlu böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınıza sızan diğer canlılar gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Bu canlı daha çok mutfak, dolap, banyo, kiler, bodrum gibi alanlarda yaşar. İnsanlara doğrudan zararı dokunmasa bile yaşam alanları içinde maddi birçok olumsuzluğa neden olabilir. Evlerde kitap, koli, kumaş, tahıl, duvar kağıdı gibi ürünlerin hepsini yiyecek olarak görür.
Dişi gümüş böceği her gün 200 adet yumurta bırakabilir. Yumurtadan çıktıktan sonra böceğin yetişkin hale gelebilmesi için 4 ay süre geçmesi gerekir. Zor yaşam koşullarına karşı son derece alışkın olan bu canlı beslenmeden 10 ay yaşayabilir. 300 milyon yıldır yaşamını sürdüren gümüş böceği, böceklerin atası durumundadır. Ortalama yaşam süresi 1, 3 yıl arası olduğu gibi bulunduğu alanın durumuna göre bu 8 yıla kadar uzayabilir.
Görüntüsü pek hoş olmayan gümüş böceği yaşam alanlarına girdiğinde kısa süre içinde fark edilmediği takdirde istila haline dönüşebilir. Bu canlı ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden profesyonel şekilde gümüş böceği ilaçlama uygulaması veren firmalardan yardım alabilirsiniz. Deneyimsiz kişilerin yapabileceği herhangi bir önlem böcek türüyle ilgili ilaçlama şekillerini bilmediği için sağlığınıza da zarar verebilir.
Beyoğlu böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan ortama gelip alanın büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olacak direncini tespit etmesinin ardından işleme geçilir. Gümüş böceği ilaçlama uygulamasının ardından alanda uzun süre bu böcek türüne rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı gümüş böceği ve diğer böcek çeşitlerine karşı her zaman güven altına almak için belirli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamaları yaptırmanız gerekiyor.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda bu böcek türünden şikayetçiyseniz Beyoğlu böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeme İçme İşletmelerinin İlaçlanması başlıklı makalemizde Beyoğlu Böcek İlaçlama ve Yeme İçme İşletmelerinin İlaçlanması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir