Fatih Böcek İlaçlama

fatih-bocek-ilaclama
fatih-bocek-ilaclama

İnsanların olduğu her yerde bulunabilen ve insanlara zarar veren böcekler, kalabalık ilçelerde daha da zararlıdır. Fatih böcek ilaçlama hizmetlerimiz, yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllardır, Beyoğlu’nda haşere ile mücadele etmenize, uzman personelleri ile destek olan şirketimiz, Fatih’inde bütün semtlerinde hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Haseki, Fener, Karagümrük, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale ve Vefa’dır.

Fatih böcek ilaçlama hizmetlerimiz, en kaliteli ilaçlarla gerçekleştirilir. Uzmanlarımız, alanında eğitimlilerdir. Haşerelerin anatomik ve sinirsel yapısına göre ilaçlarını ayarlamakta, uygulama yapılacak alanın fiziki şartlarına göre tekniklerini ayarlamakta, haşerenin yoğunluğuna göre ilacın dozajını ayarlamaktadır. Uygulamalarımız garantili ve kalıcıdır. Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla yapılır.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama

Periyodik İlaçlama

Fatih böcek ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleştirilen bütün işlemler, kalıcılık sağlamaktadır. Ancak bazı alanlarda, kalıcılık sağlamak adına periyodik hizmet alınmalıdır. Örneğin sağlık ocakları, hastane, yuva, okul, oteller insan sağlığının önem taşıdığı alanlardır. Böceklerin bu alanda yeniden üremesi durumunda, insan sağlığını tehlikeye girebilir. Ayrıca gıda işletmelerinde de, periyodik hizmet alınmalıdır. Zira besin artıklarına gelen böceklerin, uğrak mekanları arasında yer alırlar.  Ayrıca gıda ürünlerinin üretildiği ve satıldığı alanlarda haşerelerin ve farelerin var olması, hem sağlık açısından, hem de maddi açıdan zarara neden olmaktadır. Gıda işletmelerinde böceklerin ortada dolaşması, müşteri kaybına neden olacaktır.

Fatih’te Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

Böcek ilaçlama Fatih’te büyük önem teşkil etmektedir. Zira eski yapıların bulunduğu bu ilçede, çeşitli böcek ve fare türlerine rastlanılmaktadır. Eski yapıların rutubetli koşulları, böceklere ev sahipliği yapmasına neden olmaktadır.

İlçede Sık Rastlanan Haşere ve Fare Türleri

Kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, yaban arısı, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi.

Ilaçlama servislerimiz, bu haşere ve fare türlerinin tümünü ekonomik olarak ilaçlamaktadır.

Detaylı bilgiye http://www.bocekilaclamafatih.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Çukurcuma Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir