Fare İlaçlama

Bulaşıcı birçok hastalığın yayılmasını sağlayan farelerden kurtulmak için şirketimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Fare ilaçlama hizmetlerimiz, TSE onaylı fare ilacı ile yapılmaktadır. Bu şekilde, sağlığınıza hiçbir zarar gelmeden, kemirgenlerden ve yarattığı sorunlardan kurtulabilirsiniz. Beyoğlu böcek ilaçlama şubemiz tarafından gerçekleştirilen, fare ile mücadele işlemleri en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Kaliteli Yöntemlere Fare ile Mücadele 

Sektördeki en iyi yöntemlerle, fare mücadelesini gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde insan sağlığına zarar vermeden, farelerin yarattığı sorunları ortadan kaldırmaktayız. Şirketimiz, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, sizlere huzurlu ve sağlıklı alanlar yaratmaktayız. Aynı zamanda bu kalitedeki hizmetleri, uygun fiyatlarla sunmaktayız. Düşük bütçelerle de, kemirgenlerin yarattığı sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Farenin Zararları 

Farelerin zararları hem fiziksel, hem sağlıksal, hem de parasaldır. Bulaşıcı hastalıların yayılmasını hızlandırmasının yanı sıra, sert dişleri ile de yaşam alanlarımızda bulunan eşyaları kemirerek maddi olarak bizlere sorun yaratırlar.

Türlerine göre neden oldukları sorunlar farklılık göstermektedir. Örneğin; tarla faresi, ekinlere zarar vererek, çiftçileri maddi zarara uğratmaktadır. Lağım faresi ise, aç kaldığında insanlara saldırmakta ve güçlü dişleri ile büyük tahribat yaratmaktadır. Aynı zamanda, bu tür lağım çukurlarında yaşadıklarından dolayı, insanlara mikrop ve bakteri bulaştırabilirler.

Yaşam alanlarında bu kemirgenlerin var olduğunu bilmek, psikolojik problemlere de neden olabilmektedir. Bu yüzden, kısa sürede fareden kurtulmak gerekir. Alanında uzman fare ilaçlama şirketleri ile görüşüp, yardım almak gerekir.

Fare Türleri

  • Lağım faresi
  • Orman Faresi
  • Tarla Faresi
  • Pamuk Faresi
  • Ev faresi
  • Kör fare
  • Çatı faresi

Fare İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Servislerimizin gerçekleştirdiği fare ilaçlaması, tüm türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Ayrıca, her alanda uygulaması kolaydır. Kemirgenlerden bulaşan verem, tifüs, dizanteri ve veba gibi hastalıklara, her alanda müdahale edebilirsiniz.

Fareler Nerelerde Bulunur?

Türlerine göre anatomik yapısı farklılık gösteren kemirgenlerin tüm türleri, elastik bir vücut yapısına sahiptir. Bu yüzden, her alana rahatça geçiş sağlayabilirler. Sert tırnakları ile her yere tırmanabilir ve yüksek alandaki yerlere bile girebilirler. Bazı türleri toprak altında yuva yapmaktadır. Açık ve kapalı her alanda kendilerine yuva kurabilirler. Üremeleri çabuk olduğu için kısa sürede bulundukları alana adapte olup, istila ederler.

Fare ilaçlama servislerimiz, alanında özel eğitim almış, uzman bire kadrodan oluşmaktadır. Kısa sürede, sizlere güvenilir yaşam alanları yaratmaktadır. Hizmetlerimiz, günün her saati kesintisiz olarak devam etmektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak, hizmet talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir