Fare İlaçlama Fiyatları

Fareler iki ayda bir ürerler. Hava sıcaklıkları arttığında yavru sayıları da artar. Ortalama 4 ila 13 arasında yavru dünyaya getirirler. Fareler yiyecek sıkıntısı yaşadıklarında insanların yaşam alanlarına girerler. Ve buralarda habitatlarını çok daha fazla çoğaltırlar. Kendi doğalarında yararlı canlılar olabilirler ancak insanlar için tehlike oluşturabilen canlılardır. Tükürük, idrar ve dışkılarıyla insanı oldukça kritik duruma bırakacak hastalıklar yaratırlar. Hatta bazı fare türleri ölümcül bir hastalık olan vebaya bile sebep olmaktadır. Nitekim Ortaçağ döneminde tüm Avrupa nüfusunun yarısından fazlasının ölümüne farelerin ve keme denen pirelerin neden olduğunu biliyoruz. Fareler yaşam ortamlarımızdan kesinlikle arındırılmalılar. Mutlaka yetkin bir böcek ilaç firması ile irtibata geçerek fare ilaçlama fiyatı hakkında bilgi alınız. Farelerin kentlerde olanları daha çok ev faresi, lağım faresi, fındık faresidir. Ve bu kemirgenler her yerde yaşayabildiklerinden bol miktarda mikrop, zararlı bakteriler ve virüs taşımaktadırlar.

Böcek ilaçlama firmaları aynı zamanda haşere ve fare ilaçlama işlemleri de yapmaktadırlar. Ancak ilaçlamayı yapacak olanların mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından ilaçlama yetkisi olması gerekmektedir. Bu hususa çok dikkat etmek gerekir. Farelerin maddi hasarları da vardır. Kemirgen olduklarından dişlerini keskinleştirmek için hemen hemen her şeyi kemirirler. Tahta, halı, masa, kablolar gibi değişik nesneleri kemirerek pek çok şeye zarar verirler. Fareler evlerimize kapı, pencere altı boşluklarından, kanalizasyon giderlerinden girerler. Aslında ufak bir delikten bile geçebilirler. Vücutlarında kemik dokusu olmadığından vücutları oldukça elastiktir, bu nedenle burunlarının geçebildiği her yerden rahatlıkla geçebilirler. Burunları tüm vücutlarındaki en sert yerdir.

Haşere ilaçlama fiyatları ile fare ilaçlama fiyatları belirlenmesinde ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü yani kaç metrekare olduğu ve de hangi yöntemin kullanılacağı, kullanılacak ilacın miktarı veya fare istasyonlarının sayısı belirleyici unsurlar.

Fare ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için Beyoğlu Böcek İlaçlama firmasını arayarak fikir edinebilirsiniz. Beyoğlu haşere ilaçlama servisimiz 7/24 tüm İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde Sağlık Bakanlığı yetkilisi bir ilaçlama firması olarak %100 garantili ilaçlamalar yapar. Yaşam alanlarınızda kalıcı sterilizasyon sağlar.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Şişhane Fare İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir