Esenler böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek türüne rastlamak olası değildir.  Esenler böcek ilaçlama servisi olarak yıllardan beri kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışımızla birlikte İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ilaçlama uygulamalarımızda devam etmekteyiz.

Esenler böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Birlik, Çifte Havuzlar, Davut Paşa, Fatih, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun, Oruçreis,  Tuna, Turgut Reis ve Yavuz Selim mahalleleridir. Yaşam alanlarınız içinde kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek türleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Esenler böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama hakkında genel bir bilgiye sahip olmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir