Fatih Eminönü Böcek İlaçlama

İlaçlama firmalarının sayıları son yıllarda hızla artmış, pek çok firma ve ilaçlama servisi piyasaya çıkmıştır. Bu nedenle de çok sayıda firma içinden halkımız hangisine güveneceği konusunda endişeye düşmüştür. Çünkü çoğu firma ruhsatsız olarak, Sağlık Bakanlığından onaysız ilaçlarla, deneyimsiz elemanlarıyla hizmet vermektedir. Haşerelerden kurtulmak isteyen pek çok kişi de, değil haşerelerden kurtulmak bu tip ilaçlama firmaları yüzünden sağlıklarından bile olmaktadırlar.

İlaçlama Firmasında Kalite Aranmalı

Eminönü Fatih Böcek İlaçlama servisi olarak bizler ilaçlama piyasasının en kurumsal şirketi olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Tüm ilaçlarımız ziraat mühendislerimizin uzman bilgisi ile hazırlanmakta ve sık sık kontrol edilmektedir.

eminonu-bocek-ilaclama
eminonu-bocek-ilaclama

Eminönü ilaçlama servisimizde, ilaçlama yöntemleri, en modern ve en pratik şekilde uygulanan işlemler  bütününden oluşmaktadır. Hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri için Jel İlaçlama,  tüm haşerelere karşı Sıvı İlaçlama, Kokulu ve Kokusuz İlaçlama, fare türlerinin hepsi  için Fare İstasyonları yöntemleri en kusursuz şekilde uygulanmaktadır.

İlaçlama işlemlerini görebileceğiniz en az 50 türden fazla haşere için uygulamaktayız.  İster çok zararlı ister uçuşan ister çok hızlı hareket eden haşere olsun, hepsindeki  uygulamalarımız garantilidir. Özellikle hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, fare  türlerinin hepsi, pire, kene, karafatma, sinek türlerinin hepsi, top böceği, danaburnu, akrep, çıyan, tespih böceği, uyuz böceği, mayt, kırkayak, kertenkele, arı, tatarcık, sümüklü böcek gibi onlarca haşere türünde hizmet vermekteyiz.

Firmamıza ulaşmanız için çağrı merkezlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz haftanın her günü ve her saati hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Çukurcuma Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir