Beyoğlu Cihangir Mahallesi Böcek İlaçlama

cihangir-ilaclama
cihangir-ilaclama

Haşerelerin son yıllarda gelişen yoğun kentleşmeye bağlı olarak yaşama alanlarında fazlasıyla azalma olmuş, bu nedenle de insanların yaşadığı mekanlara sıklıkla girmeye, bizleri rahatsız etmeye başlamışlardır. Beyoğlu Böcek İlaçlama, ilçemizin her mahallesinde en kapsamlı ilaçlama hizmetlerini sağlamaktadır. Gerek 7/24 hizmet politikamız, gerek alanında eğitimli çalışanlarımız, ziraat mühendislerimizin uzun yıllar tecrübeleriyle hazırladığı ilaçlarımız, sizlere her zaman en etkin korumayı sağlar.

İlaçlama Yöntemleri

Şirketimiz, en modern yöntemleri ilaçlama yapılacak mekana asla zarar vermeden uygulamaktadır. Haşerenin miktarı, türleri, yoğunlukları ne olursa olsun semtimizde her zaman size çözüm sunan Beyoğlu Cihangir böcek İlaçlama servisi, jel, sıvı, kokulu, kokusuz ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini en nitelikli ilaçlarla birleştirerek uygular. Açık veya kapalı mekan fark etmeksizin tüm yöntemlerimiz en doğru şekilde seçilir.

İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Cihangir’de binaların genellikle beton boşluklarının ve sıva çatlaklarının bulunması haşereler için oldukça elverişlidir. Bu nedenle genellikle ev ve iş merkezleri, yeme ve içme restoranları, eğlence merkezleri, tiyatro salonları, sokak ve mahalle araları, spor salonları, sahil kıyıları, müstakil çok katlı binalar, özel araçlar gibi pek çok noktada böcek ilaçlama hizmetlerimiz en kusursuz şekilde uygulanmaktadır.

Bu alanlarda her böcek çeşidi için hizmet sunan şirketimiz özellikle hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, keneler, sinek türleri, fare türleri, güve, kurtçuk, balık böceği, tahtakurusu, mite, halı böceği, mayt, karınca, tatarcık gibi böceklerle; örümcek, akar, kırkayak, çıyan, yılan gibi en zararlı haşerelere kadar ilaçlama hizmetimiz vardır.

İlaçlarımızın hepsi TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmakla birlikte, düzenli olarak kontrol edilip en tecrübeli personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. İlaçlama fiyatları, ilaçlama yöntemleri, böcek türleri gibi her konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir