Böcek İlaçlama

bocek-ilaclama
bocek-ilaclama

Böcekler, çok sayıda türe sahip olan canlılardır. Çok fazla türü olan böceklerin, fiziksel, anatomik, sinirse yapıları farklılık göstermektedir. Aynı zamanda beslenme alışkanlıkları ve yaşam alanları da değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla türlerine göre uygulanacak olan böcek ilaçlama işlemi de farklılık göstermektedir.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Amatör böcek ilaçlama hizmeti veren şirketler, kalitesiz ilaçları ile halk sağlığını tehlike altına sokmaktadır. Hizmet alacağınız Beyoğlu böcek ilaçlama firmaları, ruhsatlı olmalıdır. Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Böceklerin verebileceği zararlara karşı, sağlıklı önlemler alınmaktadır.

Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Doğada çeşitli böcek türü bulunduğu için üzerlerinde çeşitli ilaçlar ve teknikler etkilemektedir. Kokulu, kokusuz, sıvı, katı ve jel ilaçlar, haşereler üzerinde etki sağlamaktadır. Beyoğlu haşere ilaçlama personellerimiz, uzman ekipten oluşmaktadır. Uzmanlarımız, haşere türlerine göre uygulamalarda bulunmaktadır. Personellerimiz haşere ile mücadele ettiği gibi fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Fareler

Kalorifer böceği, çatı faresi, kırkayak, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, hamam böceği, Alman hamam böceği, kakalak, eşek arısı, çıyan, fındık faresi, güve, bit, yılan, tahtakurusu, salyangoz, uyuz böceği, lağım faresi, akar, tahtakurdu, teşbih böceği, sıçan, kör fare, çekirge, karınca, Amerikan hamam böceği, karafatma, akrep, halı böceği, gümüş böceği, mite, sivrisinek, kene, kertenkele, pire, ev faresi, mayt, yaban arısı, örümcek, pamuk faresi.

Hizmet Alanlarımız

Ev, okul, dershane, yuva, anaokulu, park, bahçe, tarla, işyeri, dükkan, fabrika, fırın, restoran, hastane, sağlık ocağı, cafe, konser alanı gibi Beyoğlu ilçesinin açık ve kapalı tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Çünkü böcekler, bu alanların tümünde yuva yapabilmektedir. Beyoğlu ilçesi, İstanbul’un en büyük ilçelerindendir. Kalabalık nüfusu ile birlikte haşere ve fare yoğunluğunun da fazla olduğu ilçelerindendir. Hizmet kapasitemiz, ilçenin tüm semtlere servis sağlayacak düzeydedir.

Servis Sağladığımız Semtler

  • Arapcami
  • Cihangir
  • İstiklal
  • Kasımpaşa
  • Kemankeş
  • Pürtelaş
  • Taksim
  • Tarlabaşı

TSE onaylı böcek ilacı, kaliteli ekipmanlar ve uzman personeller eşliğinde, ilçedeki en iyi hizmeti vermekteyiz. İlçe sakinlerine sunduğumuz ekonomik  böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Halkın sağlığını ve parasını koruruz.

Bir önceki yazımız olan Hamam Böceği İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir