Bakırköy Böcek İlaçlama

Bakırköy gerek konumu, gerekse tarihi yapısı itibarıyla İstanbul’un en kalabalık ve merkezi ilçelerinden biridir. Bunun neticesinde fazlasıyla göç alır. Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri kişisel veya toplumsal alanlarınıza sızan; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermekteyiz. Bu haşere türleri girdikleri alan içinde fark edilmedikleri takdirde çok kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşebilir. Bu nedenle herhangi bir haşere çeşidi ile karşılaştığınızda kendiniz bir müdahale bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından fare ve böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekir.

Bakırköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ataköy 1. mahallesi, Ataköy 2.-5.-6. mahallesi, Ataköy 3.- 4.-11. mahallesi, Ataköy 7.-8.-9.-10. mahallesi, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenliköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt,  Zeytinlik ve Zuharatbaba mahalleleridir.

Kış aylarında büyük sorun yaratan hamam böceklerine karşı Bakırköy hamam böceği ilaçlama servisi gece / gündüz hizmet vermekte olup hamam böceklerine karşı kesin ve garantili ilaçlama yapmaktadır. Firmamızın kullandığı ilaçlarının insan sağlığına kesinlikle hiçbir zararı yoktur. İstenildiği takdirde veya uzman ekibimizin önerileri doğrultusunda jel ilaçlama ile de hamam böceklerine karşı %100 çözüm üretiyoruz.

Ayrıca ileçede tüm binalarda kalorifer bulunduğu için ve özellikle eski tip tesisatlarda çokça ortaya çıkan kalorifer böceği, firmamız tarafından onaylı ilaçlarla ilaçlanarak ev, bina ve iş yerlerini sağlıklı ortama kavuşturmaktadır. Bahçelievler kalorifer böceği ilaçlama şirketi, ayrıca çevre semtlerde de  kalorifer böceği mağdurlarının yanında olmaya ve garantili ilaçlama hizmeti vermeye tüm ekibiyle hazırdır.

Bakırköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda tercih edilen ilaçlar ise insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Bakırköy fare ilaçlama işlemleri garantilidir.

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir