Ataşehir böcek ilaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak yıllardan beri insanların sağlığı ve huzuru için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık alanlarda da uygulanabilen belirli bir böcek türüne karşı ortamın dezenfekte edilme işlemidir. Böcek ilaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir şikayet kalmaz. Yaşam alanlarınızı  devamlı  olarak herhangi bir canlıya karşı korumak için belirli periyotlar halinde bu hizmetlerden faydalanmanız gerekiyor.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

Yaşam alanları içine girdiğinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen canlı çeşitleri şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, ,kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, akrep, karınca, örümcek, halı böceği,tahta kurdu, güve, bit, pire,  çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kene, tahta kurusutespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız Ataşehir böcek ilaçlama servisimize ulaşarak, fare ve böcek ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fatih Eminönü Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir